recepcja@dalsol.gdan.pl     +48 608 657 967     Jeszcze mamy wolne miejsca!

FIRMA AQUARIUS powstała w czerwcu 1999 roku.

W ciągu ponad 20 lat działalności stworzyliśmy markę, rozpoznawalną w środowisku pasjonatów nurkowania.

Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia. Jednym z ważniejszych jest otrzymany już w 2004 roku „CERTYFIKAT JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA KDP CMAS”.

Komisja Działalności Podwodnej ZG PTTK wyróżnieniem tym doceniła naszą pracę i najwyższy standard oferowanych przez nas usług. W tym samym roku baza szkoleniowa Aquariusa nad jeziorem Piłakno otrzymała status centralnego ośrodka szkolenia instruktorów KDP CMAS.

Przez kolejne kilkanaście lat, tylko umacnialiśmy naszą pozycję na rynku szkoleń i turystyki nurkowej. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim kadrze doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Niektórzy z nich mogą pochwalić się niemałym wkładem w rozwój nurkowania w naszym kraju.

Od początku istnienia firmy prowadzimy też sprzedaż i serwis sprzętu nurkowego wszystkich renomowanych marek. W odróżnieniu od wielu sprzedawców z branży zawsze jesteśmy blisko wody. Dzięki zarządzaniu tak dużym poligonem testowym, jakim jest baza nurkowa, zdobyliśmy bezcenną wiedzę o sprzęcie nurkowym i jego konfiguracji.

Wszystkim tym, którzy nam zaufali zapewniamy kompleksową obsługę i atmosferę, która na długo pozostaje w pamięci.

 

                       

BAZA AQUARIUS - MAUSZ – jest naszą nową bazą.

Po 18 sezonach poprzednia baza nad jeziorem Piłakno przestała istnieć.

Zaczynamy nowy rozdział działalności firmy, dumni z tego, co udało nam się osiągnąć przez wiele lat funkcjonowania naszej mazurskiej bazy. Poza niezliczonymi sukcesami szkoleniowymi najważniejszym osiągnięciem firmy jest to, że „Baza Aquarius” stała się synonimem słów „jakość i bezpieczeństwo”.

Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować dobrą passę i kolejne lata szkolić najlepszych płetwonurków i instruktorów płetwonurkowania KDP/CMAS, organizować bezpieczne i atrakcyjne nurkowania oraz zaopatrywać Was w sprzęt najwyższej jakości.

Oczywiście w naszej nowej, kaszubskiej bazie, tak jak podczas wszystkich nurkowań organizowanych przez Aquariusa, towarzyszyć Wam będzie doskonała wodniacka atmosfera.JEZIORO MAUSZ jest jednym z najatrakcyjniejszych akwenów Pojezierza Kaszubskiego.

Położone jest wśród morenowych wzgórz północnej części Borów Tucholskich. Mausz jest jeziorem rynnowym o powierzchni 386 ha, rozciągającym się na długości 7 km. Jego maksymalna głębokość sięga 45 metrów.

Woda jeziora charakteryzuje się dużą przeźroczystością, często dochodzącą do 10 m.

 

Znajdujemy sie w centrum województwa pomorskiego, oferującego wiele atrakcji turystycznych, kulturalnych czy kulinarnych :)
...sprawdzona "w boju" ekipa o różnych kompetencjach, która pozwala zapomnieć w trakcie urlopowego pobytu w naszym ośrodku o pozaurlopowej codzienności.

Znajdź nas:

Ośrodek Wypoczynkowy DAL SOL

tel. +48 608 657 967
77-124 Parchowo
Frydrychowo 38

 BIURO czynne w godz.: 8oo do 16oo