recepcja@dalsol.gdan.pl     +48 608 657 967     Jeszcze mamy wolne miejsca!

Drogie Koleżanki i Koledzy Płetwonurkowie!

28 lutego 2020 r. zapadła decyzja o likwidacji Bazy Piłakno.

Oznacza to, że po 18 sezonach rozstajemy się z uwielbianym przez nas miejscem na Mazurach.
Jest to okazja do podziękowania właścicielom ośrodka, Sylwii i Michałowi Duszakom, za wieloletnią owocną współpracę.


Dziękuję również pracownikom - Monice, Agnieszce i wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do dużej popularności naszej Bazy.
Dziękuję wszystkim instruktorom AQUARIUSA, którzy zawsze dbali o bezpieczeństwo i najwyższy poziom prowadzonych kursów.
Dziękuję w końcu Wam za to, że nam zaufaliście i przez lata wspólnie z kadrą tworzyliście legendarną już atmosferę Bazy Nurkowej Piłakno.
Data zamknięcia naszej bazy zbiegła się z rozpoczęciem w Polsce epidemii koronawirusa. Wszyscy znaleźliśmy się w nowej, wymuszonej okolicznościami sytuacji.

Epidemia spowodowała wiele zmian w naszych planach, ale nie oznacza to, że całkowicie je zniweczyła. Chociaż obecnie koncentrujemy się na tym, co najważniejsze, czyli na zdrowiu swoim i najbliższych, to z pewnością wszyscy nie możemy się już doczekać rozpoczęcia sezonu nurkowego i staramy się jak najlepiej do niego przygotować.

Załoga Aquariusa od ponad miesiąca przygotowuje dla Was nową ofertę.
Robimy to z nadzieją na szybki koniec kwarantanny, odmrożenie gospodarki i możliwość wykonania pierwszych nurkowań. To będzie prawdziwe nowe otwarcie!

BAZA NURKOWA AQUARIUS znalazła nowe miejsce nad Jeziorem MAUSZ na Kaszubach, w Ośrodku Wypoczynkowym DAL SOL.


Od stycznia 2020 r. obiekt ma nowych właścicieli, którzy z dużym zapałem przystąpili do rewitalizacji ośrodka. Razem z nimi tworzymy nowe miejsce na mapie podwodnej Polski. Ośrodek z każdym dniem zyskuje świeży blask, a nasza Baza nabiera charakteru i bogaci się o nowe atrakcje i propozycje.

Pracując przez wiele lat w branży turystycznej wiem, że właściwą realizację oferty i klimat miejsca zapewniają ludzie, dlatego postawiliśmy na sprawdzony zespół instruktorski.

Liczymy również na Was, Koleżanki i Koledzy Płetwonurkowie, oraz na tych, którzy jeszcze nie nurkują, ale pragną się tego uczyć.

Razem jeszcze raz stwórzmy niepowtarzalną atmosferę bazy nurkowej AQUARIUS. Tymczasem trzymajcie się zdrowo z dala od zarazy, abyśmy już wkrótce w dobrej kondycji spotkali się na Kaszubach.

Michał Górny z Zespołem Bazy Aquarius.

Znajdujemy sie w centrum województwa pomorskiego, oferującego wiele atrakcji turystycznych, kulturalnych czy kulinarnych :)
...sprawdzona "w boju" ekipa o różnych kompetencjach, która pozwala zapomnieć w trakcie urlopowego pobytu w naszym ośrodku o pozaurlopowej codzienności.

Znajdź nas:

Ośrodek Wypoczynkowy DAL SOL

tel. +48 608 657 967
77-124 Parchowo
Frydrychowo 38

 BIURO czynne w godz.: 8oo do 16oo